Kramix meble kuchenneKuchnia dobrze urządzona

Oferta

Kramix meble kuchenne - kuchnia dobrze urządzona

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na zamówienie. Wykonujemy meble drewniane w stylu klasycznym oraz nowoczesne łącząc ze sobą witryny aluminiowe oraz fronty z płyty. Produkujemy również meble biurowe ,do przedpokoju czy sypialni. Wszystkie projektowane są na wymiar, dzięki czemu mają państwo pewność że będą idealnie dopasowane do pomieszczenia.

Dlaczego warto nas wybrać :

W naszych wyrobach stosujemy produkty najwyższej jakości. Korpusy zbudowane są z płyty 18 mm firm Pfleiderer i Kronopol w pełnej gamie kolorów. Cokoły z PCV odporne na wilgoć z uszczelnieniem. Kolor płyty HDF w kolorze korpusów. Mocne, regulowane nóżki 10 lub 15 centymetrowe. Obrzeże z PCV o grubości 1 mm .

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Projekt kuchni dobierany jest do państwa charakteru oraz stylu w jakim mieszkanie zostało zaprojektowane. Uwzględniamy wszelkie sugestie oraz sami podsuwamy ciekawe pomysły.

Zapewniamy profesjonalną ,kompleksową obsługę obejmującą :

Kramix meble kuchenne

 • Dokładny obmiar pomieszczenia
 • Przygotowanie projektu wraz z wyceną i symulacją komputerową
 • Perfekcyjne wykonanie i dostawę mebli do klienta
 • Montaż wykonywany przez specjalistyczną ekipę
 • Krótkie terminy realizacji - od 6 do 9 tygodni w zależności od projektu oraz materiałów z których meble mają być wykonane. Nasi klienci dostają również darmowy transport na terenie całego miasta oraz profesjonalny montaż.

  Możliwość wyposażenie kuchni w kompozycje fluorystyczne - Na życzenie klienta możemy
  wyposażyć kuchnię w różnego rodzaju kompozycje fluorystyczne. Posiadamy szeroki wybór kwiatów począwszy od żywych kompozycji skończywszy na wysokiej jakości kwiatach sztucznych.

  Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  Copyright © 2009